Film o panelu zakwalifikowany do VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych – liczymy na Wasze głosy!

24 września 2023 | Ogólnopolski panel obywatelski

Film z naszą opowieścią o ogólnopolskim panelu obywatelskim o kosztach energii został zakwalifikowany do tegorocznej VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych w kategorii NGO – organizacje pozarządowe.

W tym roku przyjęto 41 krótkich filmów poruszających ważne społecznie kwestie i działania wspierające realizację 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Nagroda publiczności

Festiwal właśnie wystartował, a wraz z nim – możliwość głosowania internautów i internautek na najlepszy film. Zachęcamy do obejrzenia 5-minutowej opowieści o pierwszym ogólnopolskim panelu obywatelskim (kliknij, aby zobaczyć wideo) oraz do oddania głosu na nas. Można to zrobić poprzez formularz na stronie: https://form.jotform.com/232545638832058 wybierając na liście Fundacja Stocznia – Ogólnopolski panel obywatelski – ludzi trzeba słuchać. Głosowanie trwa do 28 września do północy, a organizator wydarzenia przewidział losowanie nagród dla głosujących internautów.

Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Finałowa Gala odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w Poznaniu oraz online. Więcej informacji dostępnych jest w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/967720491259563 

Więcej informacji o samym festiwalu znaleźć można na stronie: http://17celow.pl/

Lista filmów zakwalifikowanych do tegorocznej edycji w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/@festiwalfilmowodpowiedzial2912/playlists , a wybrane w kategorii NGO tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PL5u_z1sq3OHzHZHSFaAD3wjkiLuFEUbvt

Skip to content