Wypowiedz się

Ważnym elementem projektu „Narada obywatelska o kosztach energii” jest poznanie indywidualnych rozwiązań problemu ubóstwa energetycznego. Wypracowujemy pomysły w trakcie narad lokalnych organizowanych w całej Polsce (zobacz, gdzie odbywają się narady), ale także on-line.

Podziel się swoją opinią!!

Możesz to zrobić właśnie poprzez wypełnienie ankiety on-line dotyczącej problemu ubóstwa energetycznego i możliwych kierunków rozwoju energetycznego Polski. Za pomocą tej ankiety zbieramy opinie wszystkich osób biorących udział w naradach oraz chętnych, którzy chcą podzielić się swoim zdaniem. Dzięki odpowiedziom będziemy mogli określić preferencje dotyczące zarządzania energią w Polsce i wskazać rozwiązania, które według Państwa najlepiej odpowiadają na problem ubóstwa energetycznego. Zbiorczo, Państwa opinie przekażemy też osobom biorącym udział w ogólnopolskim panelu obywatelskim.

 

Jeśli ankieta nie otwiera się po kliknięciu w obrazek, znajdziesz ją bezpośrednio pod tym linkiem: https://badania.stocznia.org.pl/index.php?r=survey/index&sid=299883&lang=pl

 

Możesz też wydrukować papierową wersję ankiety i ją wypełnić lub rozdać osobom, które chcesz zachęcić do zabrania głosu! Kliknij na obrazek by otworzyć wersję do druku:

 

 

Wypełniony formularz:

  • zeskanuj i wyślij na adres naradaoenergii@stocznia.org.pl lub
  • zapakuj w kopertę i wyślij na adres:

Fundacja Stocznia
Plac Zamkowy 10
00-277 Warszawa

Dziękujemy!

„Nie mogę zrezygnować z węgla, bo nie mam pieniędzy na remont w domu i ekologiczną instalację. Nie wiem co zrobić”
ANDRZEJ
„Chciałem lepiej ogrzać budynek, ale nie załapałem się na finansowanie, nie spełniłem kryteriów. One powinny inaczej wyglądać”
WOJCIECH
Skip to content